تماس با ما|  |   | 

مرکز آموزش علمی کاربردی انجمن صنفی شرکت های خدمات پس از فروش خودرو:

انجمن صنفی شرکت های خدمات پس از فروش خودرو با کسب تجربیات ارزشمند و فراهم کردن امکانات و تمهیدات لازم اجرای دوره های پودمانی در مقطع کاردانی رشته های خدمات اجتماعی و صنعت به شرح زير را دارد:

-   بازاریابی

-  حسابداری صنعتی

-  تعمیرات مکانیکی

-   تعمیر و نگهداری خودرو

-  خدمات پس از فروش خودرو

و نیز اجرای دوره ترمی کاردانی رشته های :

-  تعمیرات مکانیکی

-   تعمیر و نگهداری خودرو

-  خدمات پس از فروش خودرو

و نیز اجرای دوره ترمی کاردانی به کارشناسی رشته :

      -  مهندسی تکنولوژی مکانیک خودرو

چگونگی ورود به مرکز

  • الف ) مقطع کاردانی ناپیوسته ( پودمانی ) :

      داوطلبان نظام پودمانی پس از توزیع دفترچه های پذیرش دانشجو با مراجعه به باجه های پستی نسبت به خرید کارت اعتباری دارای نام کاربر و رمز عبور به منظور ورود به سامانه نرم افزاری ثبت نام اینترنتی و دریافت یک جلد دفترچه راهنمای پذیرش اقدام می نمایند .

روش گزینش دانشجو :

      گزینش دانشجو در هر یک از کد رشته های تحصیلی براساس نوع و معدل کل دیپلم مندرج در گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه یا گواهی موقت پایان تحصیلات دوره متوسطه نظام جدید و یا نظام قدیم و با توجه به صلاحیتهای عمومی داوطلبان و در دو سهمیه شاغل و آزاد و نیز اولویتهای بومی بودن و سهمیه ایثارگران صورت می گیرد . بدیهی است با توجه به اولویت های انتخابی داوطلبان و ظرفیت های اختصاص داده شده به هر سهمیه و نیز با در نظر گرفتن جنسیت ، فهرست پذیرفته شدگان نهایی استخراج و اعلام می گردد .

  • ب ) مقطع کارشناسی ناپیوسته :

      علاقمندان دارای مدرک کاردانی می توانند پس از توزیع دفترچه های پذیرش دانشجو با مراجعه به باجه های پستی نسبت به خرید کارت اعتباری دارای نام کاربر و رمز عبور به منظور ورود به سامانه نرم افزاری ثبت نام اینترنتی و دریافت یک جلد دفترچه راهنمای پذیرش اقدام نمایند .

روش گزینش دانشجو :

      گزینش دانشجو براساس امتحان ورودی از دروسی است که برای هر رشته در نظر گرفته شده است و شرح آن در دفترچه پذیرش دانشجو ذکر شده است .

این امتحان به صورت تستی ( چهار جوابی ) برگزار می شود .