1397/04/13       -     2293 

 

به گزارش خبر خودرو، گروه بهمن بیست و پنجمین نمایشگاه مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته را در حالی به پایان رساند که با استقبال خوب بازدیدکنندگان و مشتریان عمده قرار گرفت.

به گزارش خبر خودرو، گروه بهمن بیست و پنجمین نمایشگاه مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته را در حالی به پایان رساند که با استقبال خوب بازدیدکنندگان و مشتریان عمده قرار گرفت.

گروه بهمن در این نمایشگاه پذیرای تعداد زیادی از شرکتها و برند های معتبر در حوزه صنایع غذایی بود. شرکتهایی که در سیستم پخش محصولات خود، بهمن را معتبرترین دانستند و از خودروهای برند ایسوزو و FAW شرکت بهمن دیزل و سیبا موتور استفاده کرده اند.

شرکتهای بهمن دیزل و سیبا موتور در این نمایشگاه میزبان مشتریان عمده ای همچون شرکتهای بهنوش، کاله، میهن، هراز، سپید ماکیان، طبیعت، زمزم ، ایستک ، نینا ، شیرین عسل، بیژن ، کامبیز ، اتکا و غیره بودند که بهمن تاکنون توانسته است هزاران خرید آنها را پاسخگو باشد. همچنین مشتریان عمده گروه بهمن توانستند از نزدیک با توانمندی ها و محصولات جدید این گروه خودروسازی مانند کاربری یخچال، تایگروی 8تن و ... بیشتر آشنا شوند.

گروه بهمن با داشتن سبد کاملی از انواع کامیونت، کامیون و کشنده از دو شرکت معتبر و بزرگ ایسوزو و FAW می تواند حامی مطمئنی برای شرکت های بزرگ در صنعت پخش باشد.

 
  ::  تماس با ما   :: 
Copyright 2010, asscc.ir, All right reserved انجمن صنفی شرکتهای خدمات پس از فروش خودرو