1397/02/31       -     2230 

 
مدیر عامل شرکت خدمات فنی رنا خبر داد:

«رنا» در پی افزایش سهم بازار قطعات

 

گردهمایی نمایندگان فروش وخدمات پس از فروش و عاملیت های فروش قطعات محصولات سایپادیزل برگزار شد.

به گزارش پرشین خودرو، بابك منصوری، مدیر عامل شرکت خدمات فنی رنا با اشاره به افزایش تولید محصولات سایپادیزل در سال های اخیر گفت: با توجه به تنوع و کیفیت محصولات سایپادیزل، فرصت مناسبی برای شرکت خدمات فنی رنا ایجاد شده که در بازار خودروهای تجاری به یک برند بزرگ تبدیل شود چراكه این شركت پتانسیل افزایش سهم بازار در حوزه تهیه و توزیع قطعات محصولات سایپادیزل را دارا است.
منصوری افزود: مهمترین دغدغه مشتریان تامین به موقع قطعات است که باید قطعات به صورت مستمر تامین شود. همچنین ثبات قیمت از دیگر موارد افزایش رضایتمندی مشتریان است که می تواند امنیت تجاری شرکت و نمایندگان را تامین کند.
مدیر عامل شرکت خدمات فنی رنا گفت: در نظر داریم با ایجاد سازمان تحقیقات بازار در سطح کشور نیازهای مشتریان را مورد بررسی قرار دهیم و با شناسایی ظرفیت هر استان، نسبت به توزیع قطعات اقدام کنیم.
وی تصریح كرد: مذاکراتی با تولید کنندگان قطعات تجاری داخلی و خارجی خواهیم داشت و سعی داریم در همه قسمت های خودرو اعم از موتوری، گیربکس ، بدنه و ... قطعات با کیفیت را تامین کنیم و دراختیار مشتریان نهایی خود قرار دهیم.
منصوری همچنین از اجرای برنامه هایی برای نمایندگان فروش خبر داد و گفت: با ایجاد وب سایت جامع فروش قطعات، نمایندگان به راحتی می توانند سفارش گذاری کنند. همچنین با اعمال تخفیفات به صورت یکسان جهت ثبات قیمت در سراسر کشور حركت خواهیم كرد.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد تا با برنامه هایی که در حال تدوین است بتوان افزایش سهم بازار و رضایت مشتریان را كسب كرد.

 
 
  ::  تماس با ما   :: 
Copyright 2010, asscc.ir, All right reserved انجمن صنفی شرکتهای خدمات پس از فروش خودرو