1397/02/23       -     2223 

 مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا:همكاری علمی سایپا با مراكز دانشگاهی توسعه می یابد
پرشین خودرو: مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: سایپا همكاری‌ های خود با مراكز دانشگاهی را با هدف استفاده از دانش بومی و خلاقیت های محققان ایرانی توسعه می‌دهد.

به گزارش پرشین خودرو، محسن جهرودی در جریان دیدار با عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، جمعی از استادان دانشگاهی، محققان مراكز علمی تحقیقاتی و تعدادی از دانشجویان مقطع دكترای تخصصی اظهار كرد: همكاری صنعت و دانشگاه باید به سمتی برود كه محصولات صنایع كشور به ویژه خودروسازی با همكاری و استفاده از دانش روز مراكز علمی و پژوهشی تولید شود و این صنایع در زمینه طراحی مدل های مدیریتی از تجربیات دانشگاهیان استفاده كنند.

وی افزود: امروزه استفاده از روش‌های نوین در حوزه بازاریابی و امور مشتریان با استفاده از دانش روز از جمله اموری است كه باید بیش از گذشته در صنایع خودروسازی مورد توجه قرار گیرد كه مجموعه گروه سایپا با درك این موضوع، به دنبال استقرار روش های نوین است.

به گفته مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا این مجموعه باتوجه به برنامه ریزی برای الگوبرداری از دانش روز جهانی، همكاری با برندهای معتبر بین المللی و تلاش برای طراحی و ساخت محصولات جدید مبتنی بر دانش روز، در مسیر تبدیل شدن به یك خودروساز جهانی گام بر می دارد و لازمه این امر را نیز توسعه همكاری با مراكز علمی و پژوهشی كشور می داند.

جهرودی همچنین به لزوم هم افزایی میان صنعت و دانشگاه اشاره كرد و گفت: دانشگاهیان و محققان مراكز پژوهشی كشور، مدل های متنوعی را در عرصه مدیریت و بنگاه داری از كشورهای پیشرفته اقتباس كرده و با بومی سازی آن ها، مشاوران مناسبی برای مدیران كشور هستند كه سایپا به دنبال استفاده از این تجربیات است.

در این دیدار همچنین برخی از استادان دانشگاه ها و محققان مراكز علمی به بیان دیدگاه های خود در زمینه همكاری با صنعت خودروسازی پرداختند.
 
  ::  تماس با ما   :: 
Copyright 2010, asscc.ir, All right reserved انجمن صنفی شرکتهای خدمات پس از فروش خودرو