1397/02/11       -     2216 

 طی امروز؛ نمایشگاه مجازی و فروشگاه سایپا آغاز به کار کرد
ب سامانه های فروش و نمایشگاه مجازی سایپا از امروز سه شنبه آغاز به کارکرد.

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از صدا و سیما ، رییس مرکز مطالعات راهبردی گروه صنعتی سایپا گفت : سامانه های فروشگاه مجازی، فروش منعطف و فروش فوری اعتباری محصولات سایپا با هدف تسهیل در خرید و فروش محصولات گروه سایپا راه اندازی شده و افراد بدون مراجعه به نمایندگی ها می توانند محصولات مورد نظر خود را خریداری کنند.

حسن قره یی افزود : در سامانه فروشگاه مجازی مشتریان می توانند با ثبت نام از طریق این سامانه، خودروی خود را بدون واسطه و در مدت 4 روز تحویل بگیرند.
وی در مورد سامانه فروش منعطف هم گفت : در این سامانه مشتریان با مراجعه به سایت، مبلغ وام مورد نظر برای خرید هر خودرو و نحوه پرداخت اقساط آن را انتخاب کرده و برای تعیین اقساط خود حق انتخاب خواهند داشت.
به گفته قره یی در سامانه فروش فوری اعتباری هم، مشتریان با مراجعه به سایت درخواست خود را ثبت می کنند و در مدت زمان کمتر از 7 ثانیه شبکه سایپا با اتصال به سامانه بانک مرکزی اعتبارسنجی از مشتریان را انجام می دهد.
وی با بیان اینکه اگر بانک مرکزی اعتبار فرد را تایید کند، او می تواند مبلغ خرید خود را به صورت اقساطی پرداخت کند افزود: در این سامانه امکان پرداخت اقساط به صورت منعطف و با شرایط متفاوت فراهم شده و نیازی به مراجعه مشتریان به نمایندگی ها نخواهد بود.
قره یی با بیان اینکه در حال حاضر فقط محصولات خودرویی گروه سایپا در این سامانه ها ارائه می شود گفت: با برنامه ریزی های انجام شده ، بزودی فروش قطعات، آپشن و بیمه خودرو نیز در این سامانه ها عرضه خواهد شد.
مشتریان این گروه خودرویی می توانند از طریق پایگاه رسمی گروه صنعتی سایپا به نشانی www.saipacorp.ir به این سامانه متصل شوند.

 
 
  ::  تماس با ما   :: 
Copyright 2010, asscc.ir, All right reserved انجمن صنفی شرکتهای خدمات پس از فروش خودرو