1396/12/23    -    2191 

 طرح نوروزی امدادخودروی کرمان موتور کلید خورد

به گزارش پایگاه خبری خودرو پلاس در نشست خبری امداد نوروزی سال ۱۳۹۷ شرکت کرمان موتور که در تاریخ ۲۳/۱۲/۱۳۹۷ برگزار گردید ، جناب آقای مهندس محمد رضا محمودی معاونت خدمات امدادی و تعمیرگاه‌های مرکزی ضمن تبریک فرارسیدن ایام باستانی نوروز اعلام نمودند ، طرح خدمات امداد نوروزی ۱۳۹۷ این شرکت از تاریخ ۲۷ اسفند ۹۶ لغایت ۱۷ فروردین ۹۷ در بیش از ۱۱۰ پایگاه به صورت ۲۴ ساعته و در تمامی جاده‌ها و راه‌های مواصلاتی کشور برگزار خواهد گردید. ضمناً مرکز تماس واحد امداد به صورت شبانه روزی از طریق شماره تلفن ۴۲۷۲۴-۰۲۱ آماده پاسخگویی به تماس‌های مشتریان ، اعزام امدادگران و ارائه مشاوره‌های فنی به هموطنان عزیز خواهند بود.
همچنین در راستای ارتقا کیفیت خدمات‌رسانی به مشتریان و کاهش مدت زمان اعزام امدادگر ، واحد امداد شرکت کرمان موتور اقدام به ایجاد ۲۳۰۰ پایگاه سیار به صورت مشترک با شرکت‌های رفاه ایرانیان و کانون جهانگردی نموده است. لازم به توضیح است کیفیت خدمات رسانی به امدادخواهان محترم توسط بازرسان واحد امداد و سنجش میزان رضایت ایشان از طریق نظرسنجی نظارت و کنترل می‌گردد.
همچنین با عنایت به گزارشات واصله مبنی بر کلاهبرداری تعدادی از مراکز غیر مجاز و افراد سودجو که با سوء استفاده از نام تجاری شرکت کرمان موتور اقدام به خرید و فروش کارت طلایی امداد نموده‌اند. در همین راستا به اطلاع عموم هموطنان و مشتریان محترم این شرکت می رساند از آنجایی که این شرکت تاکنون فعالیتی در خصوص ارائه و فروش کارت های اشتراکی نظیر کارت طلایی امداد ننموده است ، از مشتریان محترم تقاضا می‌گردد در صورت مواجه شدن با چنین مواردی سریعا به مدیریت ارتباط با مشتریان شرکت کرمان موتور از طریق وب سایت رسمی این شرکت به آدرس http://www.kermanmotor.ir وhttp://www.kermanmotor.com یا تماس با شماره ۴۲۷۲۴-۰۲۱اطلاع رسانی فرمائید. بدیهی است در صورت راه‌اندازی طرح تخصیص کارت‌های اشتراکی به مشتریان محترم شرکت کرمان موتور ، جزئیات آن از طریق کانال‌های رسمی به اطلاع ایشان خواهد رسید. 
  ::  تماس با ما   :: 
Copyright 2010, asscc.ir, All right reserved انجمن صنفی شرکتهای خدمات پس از فروش خودرو