1395/05/16      # 1793 

اهداف شرکت خدمات فنی رنا در راستای افزایش سهم بازار  

به گزارش خبرخودرو، مهدی آزاد ملکی با اشاره به وضیعت سهم بازار شبکه رنا در بازار قطعات سنگین خودرهای سایپادیزل ، اعلام نمود بیشترین سود در این بازار متعلق به کمترین سرمایه گذاران است در صورتی که شبکه خدماتی و تجاری شرکت خدمات فنی رنا بیشترین سرمایه گذاری را دراین بازار به خود اختصاص داده و گسترده ترین شبکه خدماتی را دارا می باشند.

وی ادامه داد:افزایش سهم بازار از اهداف شرکت رنا و شبکه نمایندگی ها و فروشگاه ها در سال 95 می باشد که در همین راستا فعالیت های زیادی در خصوص عقد قراردادهای تجاری با تامین کنندگان قطعات معتبر در دست اقدام می باشد و از آن جمله می توان به همکاری و عقد قرارداد با شرکتهای MAHLE آلمان وVALEOفرانسه را اعلام نمود.

مدیر بازار یابی و فروش افزود: شرکت خدمات فنی رنا با ایجاد بستر مناسب جهت اخذ سفارشات تجاری انحصاری برای نمایندگان خدماتی و فروشگاهها، امکان ارائه خدمات تجاری در این خصوص را دارا می باشد و شبکه رنا قادر خواهد بود به منظور افزایش قدرت تجاری خود از این بستر استفاده نماید.

آزادملکی گفت: اقدام دیگر شرکت خدمات فنی رنا اصلاح ساختار فروش و ادغام دو مدیریت فروش نمایندگی ها و فروش فروشگاهی و تشکیل مدیریت بازاریابی و فروش و همچنین 5 اداره تخصصی شامل اداره بازاریابی و مهندسی فروش، اداره فروش قطعات موتوری، اداره فروش قطعات اکسل و گیربکس، اداره فروش قطعات بدنه و تریم  و اداره فروش فیلتر و روانکارها می باشد.

وی گفت: شرکت خدمات فنی رنا در راستای بهره برداری مناسب از تجارب نمایندگان خدمات پس از فروش اقدام به تشکیل چهار کارگروه تخصصی نموده است تا بتواند از تجارب هر یک از نمایندگان بهره برداری مطلوب تری نسبت به گذشته داشته باشد. کارگروههای کسب و کار، مالی و حقوقی، فنی و گارانتی و آموزش و رضایت مشتریان با عضویت 8 تا 11 نماینده فعالیت خود را از خرداد ماه 95 آغاز نموده است.

مهندس آزادملکی در خصوص نحوه سفارش گذاری قطعات گفت:  نماینده متقاضی اقدام به ارائه لیست همراه با تعداد مورد نیاز  خود به واحد بازاریابی و فروش نموده و همچنین نحوه پرداخت خود را جهت سفارش گذاری قطعات مشخص می نماید. روش های پرداخت شامل نقدی و نقدی – اعتباری می باشد تا با توجه به روش پرداخت قیمت های قطعات به نماینده مربوطه اعلام می گردد.بدیهی است در پرداخت نقدی کمترین حاشیه بالاسری به شرکت خدمات فنی رنا تعلق می گیرد و بیشترین استفاده متعلق به نمایندگان می باشد.

وی ادامه داد:  پس از تایید قیمت های هر یک از قطعات توسط نماینده، شرکت رنا اقدام به تهیه تفاهم نامه یا قرارداد فی مابین با نماینده می نماید. در این قرارداد موارد زمانبندی و تاخیرات و هزینه های دیگر مورد تفاوق قرار می‌گیرد و پس از امضا قرار داد سفارش نهایی و اقدام به خرید تجاری می‌گردد.

 
  ::  تماس با ما   :: 
Copyright 2010, asscc.ir, All right reserved انجمن صنفی شرکتهای خدمات پس از فروش خودرو